Vedení účetnictví

Úvod / Služby / Účetnictví

Vedení účetnictví

Zajišťujeme kompletní vedení podvojného účetnictví pro firmy a daňové evidence pro živnostníky. Účetní agendu zpracováváme včetně účetních závěrek. Naším primárním účetním programem je software POHODA.

Papírově i online

Přizpůsobíme se Vaším preferencím i v otázce předávání dokumentů. K předávání online používáme zabezpečený cloudový systém OneDrive, díky němuž máte stálý přístup k Vašim dokumentům. Pokud preferujete fyzické doklady, rádi si pro ně přijedeme nebo nám je jednoduše uložíte do schránky. 

Daňová přiznání

Součástí vedení účetnictví je také zpracování veškeré daňové agendy, jedná se například o přípravu podkladů přiznání k dani z přidané hodnoty (DPH) včetně kontrolního a souhrnného hlášení, dani z příjmů fyzických / právnických osob, dani silniční nebo k dani z nemovitých věcí.  

 

Komunikace s úřady

V rámci našich služeb se rádi ujmeme veškeré komunikace s relevantními úřady (finanční úřad, správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny), což vám umožní zbavit se další administrativní zátěže. Veškerá podání zajistíme včas a ve správném formátu.

Účetní programy

Kromě pohody umíme účtovat také v následujících programech:

  • ABRA FlexiBee
  • Money S3
  • Helios iNuvio
  • Microsoft Dynamics NAV

 

Reporting

Výhodou kvalitně vedeného účetnictví je také možnost mít kompletní přehled o finančním dění ve Vaší společnosti. Proto klientům nabízíme reporting finančních výsledků na měsíční nebo čtvrtletní bázi.