O nás

Úvod / O nás

Náš tým

účetní brno

Bc. Kateřina Hrabcová (Batelková)

Jednatelka společnosti, senior účetní

Kateřina studovala účetnictví a daně na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity. Účetnictví se věnuje již od roku 2017. S účetní praxí začínala na juniorních pozicích. V průběhu let se vypracovala až na samostatnou účetní mezinárodní účetní kanceláře jedné z firem tzv. Velké čtyřky. Kateřina Vám pomůže s podvojným účetnictvím, daňovou evidencí živnostníků a zpracováním mezd.


Kontakt na Kateřinu:

katerina@bbucetnictvi.cz

+420 777 561 695

Martina Batelková

Senior účetní

Martina se účetnictví věnuje už více jak 20 let. Svou účetní praxi začínala ve výrobní společnosti a postupně se začala zaměřovat na také na živnostníky a společnosti z různých odvětví. Nyní dokáže perfektně kombinovat své dlouholeté zkušenosti s neustálou chutí se vzdělávat. Martina ve společnosti působí jako senior účetní a pomůže Vám také s mzdovou agendou.

 

Kontakt na Martinu:

martina@bbucetnictvi.cz

+420 777 715 727

účetní brno

Ing. Jan Hrabec

Senior účetní

Jan vystudoval účetnictví a daně na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Praxi v účetnictví se začal věnovat již při škole a mimo jiné v posledních působil na pozici asistenta auditora, kde získal komplexní odborné znalosti v oblasti účetnictví firem působících v různých odvětvích. Jan Vám tedy rád poradí s podvojným účetnictvím a daňovou evidencí.


Kontakt na Jana:

jan@bbucetnictvi.cz

+420 739 434 759

O společnosti

B&B účetnictví a daně s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd. Působíme převážně v Jihomoravském a Zlínském kraji, ale spolupracujeme také s klienty z celé ČR.

Hlavní motivací k založení naší účetní kanceláře byl stav na trhu s účetními službami. Bylo zřejmé, že mnoho věcí jde dělat jinak a především lépe, proto jsme se rozhodli aktivně se podílet na změně.

Při spolupráci se vždy přizpůsobujeme Vašim požadavkům, šetříme Váš čas a přebíráme veškeré starosti spojené s účetnictvím, daněmi nebo personalistikou.

Naši klienti oceňují férové a lidské jednání, možnost zastupování před úřady nebo například online přístup k dokladům. Fungujeme tak, abyste vždy mohli počítat s profesionálním přístupem a špičkovou kvalitou, která je zajištěna více než dvacetiletou praxí našich účetních.

Aktuálně přijímáme nové klienty.

Nabídka služeb

Cenová kalkulačka

Poptávka služeb